پیام بخشدار مرکزی شهرستان شهریار به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره)و قیام مردمی 15 خرداد
پیام بخشدار مرکزی شهرستان شهریار به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره)و قیام مردمی 15 خرداد

رضا غلامی در پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد را به عموم مردم ایران بویژه مردم شریف شهرستان شهریار تسلیت گفت. امام‌ خميني‌(ره)، يك‌ حقيقت‌ هميشه‌ زنده‌ است‌ ، نام‌ او پرچم‌ اين‌ انقلاب‌، و راه‌ او راه‌ اين‌ انقلاب‌، و اهداف‌ او اهداف‌ اين‌ انقلاب‌ است‌.

به گزارش روابط عمومی بخش مرکزی شهریار ، رضا غلامی در این پیام آورده است: چهاردهم خرداد، روزی که روح خدا ، خمینی کبیر به ملکوب اعلی پیوست و با وداع جاودانه خود ، امتی را برای همیشه تاریخ به سوگ نشاند. بزرگ مردی که به ملت ایران درس استقامت،‌ ایستادگی و خود باوری آموخت.

یوم الله 15 خرداد ، روز ماندگار و تأثیرگذار در حرکت انقلابی مردم ایران در دفاع از اسلام ،‌انقلاب و استقلال کشور بود. روزی که مبدأ جوشش نهضت عظیم الهی به رهبری آن یار سفر کرده است.

ضمن تسلیت 14خرداد، سالروز رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره)، بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران با وفایش در فاجعه قیام خونین 15خرداد 1342 ، امید است با پاسداری از آرمان های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری ، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش نماییم.

رضا غلامی 

بخشدار مرکزی شهرستان شهریار 
 

 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا