پیام تبریک بخشدار مرکزی بمناسبت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر
پیام تبریک بخشدار مرکزی  بمناسبت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر

به گزارش روابط عمومی بخش مرکزی ،رضا غلامی بخشدار مرکزی طی پیامی، فرارسیدن سوم خردادماه، سالروز آزادسازی خرمشهر را به عموم مردم شریف و شهیدپرور شهرستان شهریار بویژه خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

خرمشهر را خدا آزاد کرد

                                                    امام خمینی (ره)


آزاد سازی خرمشهر تاریخ پرافتخار و بلند مقاومت ملتی را روایت می کند که با روحیه جهادی و شهادت طلبی تا پای جان در میدان نبرد جنگید تا امنیت، آرامش و پیروزی را برای ایران به ارمغان آورد.
رشادت های فرزندان ایران زمین در عملیات غرورآفرین بیت المقدس در سایه اعتقاد راسخ به وعده و مدد الهی هیج گاه از یادها فراموش نخواهد شد.
فتح خرمشهر نمادی از اتحاد و همدلی ملی و حضور آگاهانه و عاشقانه مردم در عرصه های دفاع از تمامیت ارضی ایران اسلامی بود.

 سوم خردادماه سال ۶۱ یکی از مهمترین نقاط عطف تاریخ جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس است که توانست بزرگترین حادثه تاریخ معاصر کشور را رقم زند و صدام و رژیم بعثی عراق را که از سوی ابرقدرتهای جهان حمایت می شد از پای در آورد و خرمشهر ، شهر خون آزاد گردد .

اینجانب ضمن تبریک سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر به خانواده های معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان دوران دفاع مقدس و ملت فهیم و مقتدر ایران اسلامی به ویژه مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان شهرستان شهریار ،توفیق روز افزون و عزت و سربلندی همگان را از خداوند باریتعالی مسئلت دارم.

 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا