برگزاری پانزدهمین جلسه ستاد هماهنگی و اجرایی انتخابات شهرستان شهریار
برگزاری پانزدهمین جلسه ستاد هماهنگی و اجرایی انتخابات شهرستان شهریار

برگزاری پانزدهمین جلسه ستاد هماهنگی و اجرایی انتخابات شهرستان شهریار در محل فرمانداری شهرستان شهریار / انتخابات پرشور موجبات اقتدار و عزت ملی را فراهم می‌کند. برگزاری پرشور انتخابات ضامن اعتبار و آبروی نظام اسلامی و درخشش این حضور موجبات اقتدار و عزت ملی را فراهم می‌کند. 

به گزارش روابط عمومی بخش مرکزی شهرستان شهریار، پانزدهمین جلسه ستاد هماهنگی و اجرایی انتخابات شهرستان شهریار به ریاست طاهری فرماندار شهریار و با حضور رضا غلامی بخشدار مرکزی شهریار و معاونین، بخشدار جوقین و سایر اعضا و روسای کمیته‌های ستاد انتخابات شهرستان برگزار شد.

نورالله طاهری فرماندار شهریار در این جلسه با اشاره به قرارگرفتن در بازه یک ماهه حساس تا انتخابات ۲۸ خرداد ماه گفت: در شهرستان شهریار برگزاری ۳ انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری برگزار خواهد شد.

بخشدار مرکزی شهرستان شهریار اشاره کرد : انتخابات پرشور موجبات اقتدار و عزت ملی را فراهم می‌کند. برگزاری پرشور انتخابات ضامن اعتبار و آبروی نظام اسلامی و درخشش این حضور موجبات اقتدار و عزت ملی را فراهم می‌کند. 

 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا