برگزاری جلسه هماهنگی طرح بنیاد برکت وابسته به ستاد فرمان امام (ره) در شهرستان شهریار
برگزاری جلسه هماهنگی طرح بنیاد برکت وابسته به ستاد فرمان امام (ره) در شهرستان شهریار

جلسه هماهنگی طرح بنیاد برکت وابسته به ستاد فرمان امام (ره) در شهرستان شهریار در راستای اجرای برنامه‌های اشتغالزایی روستایی و ایجاد مشاغل خانگی با حضور غلامی بخشدار مرکزی شهرستان شهریار در بخشداری جوقین برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی بخش مرکزی شهرستان شهریار، جلسه هماهنگی اجرای طرح بنیاد برکت وابسته به ستاد فرمان امام (ره) در شهرستان شهریار با حضور غلامی بخشدار مرکزی شهریار و اصیلی بخشدار جوقین و سایر مسؤولان امر در بخشداری جوقین برگزار شد.

در راستای سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همچنین در سال تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)علیه در نظر دارد از کافر کارآفرینان و همچنین مشاغل خرد و خانگی در قالب اعطای تسهیلات اشتغالزایی حمایت نماید.

در این جلسه ضمن بررسی مسائل و موضوعات مرتبط با اجرای طرح‌های اشتغالزایی، در خصوص توزیع و تخصیص اعتبارات و تسهیلات بحث و گفتگو شد.

این الگو ،  تحت رویکرد پیشرفت و آبادانی مناطق محروم و روستایی در چارچوب معیشت  پایدار و مبتنی بر راهبردهای توانمندسازی اقتصادی - اجتماعی ساکنین مناطق محروم و روستایی و ایجاد کسب و کار پایدار بر اساس مزیت های منطقه ای طراحی و بحث و بررسی شد .

غلامی بخشدار مرکزی  شهریار در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات و طرح‌های این بنیاد در سطح شهرستان، گفت: بخش مرکزی شهرستان شهریار آمادگی کامل خود را جهت همکاری با بنیاد برکت در راستای اجرای طرح‌های اشتغالزایی و اقتصادی دارد و بایستی نگاه ویژه‌ای به حوزه مشاغل خانگی و روستایی و توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار داشته باشیم.

افرادی که تمایل به استفاده از تسهیلات دارند به دهیاری مراجعه نموده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید. شرایط اعطای وام اینگونه است مبلغ وام بر اساس نوع شغل حداکثر ۵۰ میلیون تومان می باشد ، میزان کارمزد وام ۴ درصد است ۴ الی ۶ ماه تنفس بازپرداخت در نظر گرفته شده است .

متقاضی جهت دریافت جهت دریافت وام نباید دارای چک برگشتی و همچنین اقساط معوق در سایر بانک ها باشد داشتن مهارت اولیه جهت راه اندازی و توسعه کسب و کار ضروری است سن افراد بایستی از ۱۸ الی ۵۵ سال باشد.

 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا