پیام تبریک بخشدار مرکزی شهرستان شهریار به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی؛
پیام تبریک بخشدار مرکزی شهرستان شهریار به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی؛

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی است.

بسم الله الرحمن الرحیم

 روابط عمومی هنر و علم است که درون و برون سازمان را به همه پیوند می دهد.

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

نام گذاری ۲۷ اردیبهشت به نام “روز ارتباطات و روابط عمومی” فرصت ارزنده ای برای قدردانی شایسته از زحمات فعالان و زحمت کشان این عرصه و ایجاد یک فضای همگرایی عمومی در مسیر تغییر نگرش ها، باورها و ذهنیت ها نسبت به جایگاه و منزلت این حرفه همچنین ایجاد انگیزه و تحرک بیشتر در بین مدیران، دست اندرکاران و مدیران روابط عمومی در راه کمک به رشد و بالندگی و پویایی بیش از پیش این نهاد مدنی می باشد.

در این شرایط خاص روابط عمومی ها را بایست سربازان خط مقدم مبارزه با جنگ روانی دشمن قلمداد نمود و در این راستا وظیفه ای بس خطیر و سنگین برعهده دارند. از این رو می طلبد که دستگاه ها و ارگانها در تقویت این نهاد مهم و اثرگذار اهتمام جدی داشته باشند.

اینجانب، با تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به تمامی فعالین این عرصه خطیر، تلاش بی شائبه این عزیزان را ارج نهاده و امید آن دارم با تعهد، مسئولیت پذیری و رعایت اخلاق حرفه‌ای کارکنان روابط عمومی در تمامی سازمان ها به ویژه مدیران و کارکنان خدوم روابط عمومی های دستگاه ها و ادارات شهرستان شهریار ، شاهد ارتقای سطح تعامل سازمان ها با مردم و رسانه ها باشیم.

رضا غلامی 

بخشدار مرکزی شهرستان شهریار 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا