برگزاری جلسه هماهنگی طرح بنیاد برکت در شهرستان شهریار
برگزاری جلسه هماهنگی طرح بنیاد برکت در شهرستان شهریار

جلسه هماهنگی طرح بنیاد برکت در شهرستان شهریار در راستای اجرای برنامه‌های اشتغالزایی روستایی و ایجاد مشاغل خانگی با حضور غلامی بخشدار مرکزی شهرستان شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بخش مرکزی شهرستان شهریار، جلسه هماهنگی اجرای طرح بنیاد برکت در شهرستان شهریار با حضور غلامی بخشدار مرکزی شهریار سرکار خانم هاشمی معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهریار و اصیلی بخشدار جوقین و سایر مسؤولان امر برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی مسائل و موضوعات مرتبط با اجرای طرح‌های اشتغالزایی، در خصوص توزیع و تخصیص اعتبارات و تسهیلات بحث و گفتگو شد.

این الگو ،  تحت رویکرد پیشرفت و آبادانی مناطق محروم و روستایی در چارچوب معیشت  پایدار و مبتنی بر راهبردهای توانمندسازی اقتصادی - اجتماعی ساکنین مناطق محروم و روستایی و ایجاد کسب و کار پایدار بر اساس مزیت های منطقه ای طراحی و بحث و بررسی شد .

 

این طرح به منظور شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل فردی و محیطی ، آموزش و توانمند سازی اقتصادی و تامین مالی خرد ، ایجاد افزایش مهارت مرتبط با کسب و کار ، دسترسی به دارایی های مولد، ایجاد فرصت های شغلی ، پشتیبانی از نهادها و فرآیندهای تولید ، پشتیبانی از فرآیند بازاریابی و نظارت مستمر و اشتغال پایدار ایجاد گردید .

 

غلامی بخشدار مرکزی  شهریار در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات و طرح‌های این بنیاد در سطح شهرستان، گفت: بخش مرکزی شهرستان شهریار آمادگی کامل خود را جهت همکاری با بنیاد برکت در راستای اجرای طرح‌های اشتغالزایی و اقتصادی دارد و بایستی نگاه ویژه‌ای به حوزه مشاغل خانگی و روستایی و توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار داشته باشیم.

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا