پیام غلامی بخشدار مرکزی شهرستان شهریار به مناسبت روز قدس
پیام غلامی بخشدار مرکزی شهرستان شهریار به مناسبت روز قدس

روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی را نشان می دهد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهریار ، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

واپسین جمعه ماه مبارک رمضان فرا رسید تا نام پاک قدس؛ نخستین قبله مسلمانان و تاریخچه پر فراز و نشیبش دوباره بر سر زبانها بیافتد.

امروز مسئله فلسطین، مسئله اول جهان اسلام است و پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت در عراق، سوریه و نمایش اقتدار موشکی ایران در برهم کوبیدن مرکز تروریست‌ها در سوریه، نشان می‌دهد؛ جبهه حق در اوج تحول و پیشرفت و تغییر معادلات به نفع مسلمانان و جبهه مقاومت است.

يوم ا..روزجهاني قدس، روز حيات امت اسلامي، حق طلبی و نمايش وحدت و يكپارچگي جهان اسلام و اعلام انزجار امت بزرگ و انقلابي ايران عزيز از رژيم صهيونيستي است.

 اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و محکومیت جنایت‌های رژیم سفاک و صهیونیستی اسرائیل علیه ملت مظلوم فلسطین، همراه با مردم مومن و روزه‌ دار شهرستان شهریار پای صحبت های ولی امرمسلمین جهان حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) خواهیم نشست تا باری دیگر حمایت خود را از آرمان آزادی قدس شریف به گوش جهانیان برسانیم.

رضا غلامی بخشدار مرکزی شهرستان شهریار 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا