برگزاری جلسه بررسی مشکلات روستاهای تابعه بخش مرکزی شهرستان شهریار
برگزاری جلسه بررسی مشکلات روستاهای تابعه بخش مرکزی شهرستان شهریار

جلسه بررسی مشکلات روستاهای تابعه بخش مرکزی شهرستان شهریار با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و دکتر حق وردی نماینده منتخب مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری شهریار برگزار جلسه بررسی مشکلات روستاهای تابعه بخش مرکزی شهرستان شهریار با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و دکتر حق وردی نماینده منتخب مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری شهریار برگزار شد. شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ جلسه بررسی مشکلات روستاهای تابعه بخش مرکزی شهرستان شهریار با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، دکتر حق وردی نماینده مردم شریف شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، معاونین فرمانداری، جناب آقای منجیری بخشدار مرکزی شهریار، روسای ادارات، دهیاران، شوراهای روستایی و جمعی از اصحاب رسانه در محل سالن جلسات فرمانداری شهریار برگزار شد.

بنا بر این گزارش؛ در این جلسه به بررسی مشکلات اساسی موجود در روستاهای دهشاد بالا و پایین- بهار- الورد- بادامک- رضی آباد بالا و پایین- رزکان- اسکمان  پرداخته شد.

جلسه با بیان ضرورت توجه به بررسی مشکلات منطقه از سوی بخشدار مرکزی شهریار آغاز و سپس شوراها و دهیاران به شرح اهم مشکلات مطروحه از سوی مردم منطقه پرداختند. در ادامه روسای ادارات برای پاسخگویی به سوالات به پشت تریبون آمده و توضیحات خود را بیان نمودند.

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با بیان اینکه می بایست قانون را به گونه ای تفسیر کرد که نفعش شامل حال مردم شود اظهار کرد: تفسیر نا بجای قانون، گره به کار مردم میندازد، لذا چنانچه پذیرش مسئولیت و پذیرش تعهد با مطالعه صورت گیرد، می توان دغدغه حل مشکل مردم را داشت.

در ادامه عبدالعلی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهریار با تاکید بر اینکه روسای اداراتی که در انجام وظایف محوله در راستای خدمت رسانی به شهرستان کوتاهی نمودند باید برخورد قاطعی صورت گیرد، افزود: خدمت رسانی، از لزوم مدیریت کارآمد است.

سپس دکتر حق وردی نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت توجه به اهمیت اقتصاد و فرهنگ و نقش مهم روحیه تحول آفرینی برای نجات از روزمرگی، به بیان این مطلب پرداختند که مشکلات مردم باید پیش بینی شود تا مردم ناراضی نباشند حق وردی سخنان خود را با شعری از صائب تبریزی به پایان رساند:" چون وا نمی کنی گره ای خود گره مشو ابرو گشاده باش چو دستت گشاده نیست"

در نهایت فرماندار شهرستان شهریار با جمع بندی مطالب و ارائه راهکارهای مناسب جهت حل مشکلات منطقه، رفع نیاز مردم و پیگیری تا حصول نتیجه به پایان رسید

 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا