پیام تبریک نوروزی بخشدار مرکزی شهرستان شهریار
پیام تبریک نوروزی بخشدار مرکزی شهرستان شهریار

بخشدار مرکزی شهرستان شهریار با صدور پیامی فرارسیدن سال نو و عید نوروز باستانی 1400 را به مردم شریف شهرستان شهریار  تبریک گفت ‎ .

به گزارش روابط عمومی بخش مرکزی ؛ رضا غلامی بخشدار مرکزی شهرستان شهریار  باصدور پیامی فرارسیدن سال نو و عید نوروز باستانی را به مردم شریف شهرستان شهریار تبریک گفت .

 

متن پیام نوروزی به این شرح است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هرگاه بهار را مشاهده کردید زیاد یاد قیامت و تولد دوباره باشید. رسول اکرم (ص)

یا مقلب القلوب و الابصار                            یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال                        حول حالنا الی احسن الحال

نوروز آیتی از لطف پروردگار و یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی با نسیم روح بخش و دل انگیز خود از راه میرسد و قلب هر انسان روشن ضمیر را به سوی جلال و جمال الهی رهنمون می کند.فرا رسیدن سال نو همیشه یادآور تولدی دوباره، سرآغاز شکفتن،روییدن و سپاس پروردگاری است که دوباره زنده می کند و می آفریند.

جشن نوروز میعادگاه تجمیع خرد و فرهنگ اخلاف با اسلاف و پیوند سنت با مدرنیته  است. نوروز  تداعی گر معاد و متحول سازوجدان بشری  است تا عیب از خود بزداید و در طلب فصلی نو ساز زندگی را به دور از اغراض ، کینه و در پرتو همدلی و وحدت کوک نماید .همواره  معتقدیم از عهد کهن تا به این سو  نوروز در نزد مردمان سخت کوش و با غیرت این سرزمین تصویر ساز دوستی، صفا، صمیمیت و صبوری است.

وظیفه خود می‌دانم به‌عنوان خدمتگزار مردم شریف شهرستان شهریار ، بهترین تبریکات و دعاهایم را به مناسبت سال نو شمسی صمیمانه تقدیم نمایم و برای‌ تان حال خوب، سال نیکو و مشحون از امید و سرزندگی و سلامتی تمنا کنم ، امید است سال آینده سالی پر برکت و به دور از بیماری و شکست کامل ویروس منحوس کرونا باشد ، همچنین سالی سرشار از برکت و موفقیت را آرزومندم.

  رضا غلامی

بخشدار مرکزی شهرستان شهریار

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا