اعضای هیات اجرایی انتخابات سال ۱۴۰۰ بخش مرکزی شهرستان شهریار مشخص شدند
اعضای هیات اجرایی انتخابات سال ۱۴۰۰ بخش مرکزی شهرستان شهریار مشخص شدند

غلامی بخشدار مرکزی شهرستان شهریار از انتخابات هفت نفر از معتمدین شهرستان شهریار به عنوان اعضای اصلی هیأت اجرایی انتخابات‌ سال ۱۴۰۰ بخش مرکزی شهرستان شهریار خبر داد .

بخشدار مرکزی شهرستان شهریار روز جمعه در نشستی که با حضور معتمدان و هیات نظارت برگزار شد گفت: پس از رأی گیری از معتمدان که پیش از این به تأیید هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای نگهبان رسیده اند، هفت معتمد به عنوان اعضای اصلی و پنج معتمد به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
غلامی با تاکید بر ضرورت برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آرای مردم افزود: انتخاب اعضای هیات اجرایی از بین معتمدان شهرستان نشان از این واقعیت دارد که تمامی مراحل برگزاری انتخابات به دست مردم است و مسوولان انتخابات فراهم کننده زیرساخت برگزاری این رویداد مهم سیاسی هستند.
وی افزود: اجرای فرآیند انتخابات سالم و مشارکت مردم دو مقوله مهم است که باید در اجرا دقت و نظارت کامل صورت گیرد و از مردم دعوت شود تا مشارکت خوبی داشته باشند.
بخشدار مرکزی شهرستان شهریار گفت: اعضایی که امروز انتخاب شدند باید هر چه بهتر به وظیفه خود عمل کنند تا اعتماد مردم به نظام بالاتر رود و مشارکت بیشتری در انتخابات داشته باشند.
وی ادامه داد: با وجود فشارها و سختی‌های اجتماعی و اقتصادی در ادوار مختلف، مردم همیشه در صحنه حاضر بودند که این امر وظیفه ما را دوچندان می‌کند.
غلامی اظهارداشت: با شیوع کرونا در کشور و شهرستان ما همانند سراسر دنیا تمام امور دستخوش تغییرات و تحولاتی شدند که انتخابات نیز از آن‌ها مستثنی نیست.
بخشدار مرکزی گفت : مردم نیز باید در انتخابات سال ۱۴۰۰ و تمامی انتخابات هوشیارانه عمل کنند و با انتخاب افراد موثر، کاردان و صالح کمک کنند تا زمینه خدمات‌رسانی بهتر به مردم فراهم شود.
در این نشست محمد صابر ، غلام رضا نعمتی ،رضا خرقانی، نجاتعلی حیدریان ، محمد مومنی، پرویز آب یارخو ، حسین فرج اله به عنوان اعضای اصلی سعید استبرقی ، محمد بیک محمدلو ، شعبان اینانلو نیگی جک ، سید غلام رضا یوسفی ، محسن خزل به‌عنوان اعضای علی‌البدل مشخص و معرفی شدند.

 

 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا