پیام تبریک بخشدار شهریار به مناسبت ولادت امیر مومنان؛ حضرت علی (ع) و روز پدر
پیام تبریک بخشدار شهریار به مناسبت ولادت امیر مومنان؛ حضرت علی (ع) و روز پدر

غلامی؛ سالروز ولادت با سعادت و خجسته امیر مومنان، حضرت امام علی (ع) و گرامیداشت روز پدر را تبریک گفت و از مقام همه مردان و پدران و انسان های جان برکفی که بجای بودن در فضای گرم و امن خانواده، سنگر پرمخاطره پرستاری و تیمارداری از بیماران و هم وطنان را برگزیده اند، تجلیل کرد. ‎

متن کامل پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سیزدهم رجب، سالروز میلاد خجسته مردی است که در خانه خدا دیده به جهان گشود و در خانه خدا به شهادت رسید. مردی که در سایه سار تربیت و پرورش وحیانی و نبوی، اسوه و الگوی جاودانِ مردی، عدالت، تقوی و دینداری شد و به مرتبه آسمانی امامت و شهادت رسید و به مظهر والای جوانمردی و رادمردی بدل شد.

روز میلاد آن رادمرد بزرگ تاریخ که پدر یتیمان و پشتیبان محرومان و ستمدیدگان بود بدرستی روز پدر لقب گرفت.

امروز کشور عزیز ما روزهای سخت کرونایی را از سر می گذراند. ضمن تبریک روز مرد و پدر به همه مردان و پدران و انسان های جان برکفی که بجای بودن در فضای گرم و امن خانواده، سنگر پرمخاطره پرستاری و تیمارداری از بیماران و هم وطنان را برگزیده اند، از همه همشهری های بزرگوار انتظار دارم، تا با تغییر جدی در رفتار و سبک زندگی خود؛ برای محافظت از والاترین گوهرهای حیات خود در ایام پیش رو؛ در صورت امکان، از شیوه های نوین ارتباط جمعی برای تبریک روز پدر، سال نو و ... استفاده کنند و در صورت حضور در محضر این عزیزان، با ماسک، دستکش و رعایت فاصله؛ به استقبال آنان بروند و از هرگونه در آغوش گرفتن و روبوسی با آنان جدا پرهیز نمایند. باید آگاه باشیم که هیچ نعمتی عزیزتر از وجود پربهای پدران و مادران نیست؛ پس ابتدا در حفظ و حراست جان عزیزشان تلاش کنیم.

سالروز ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) را به تمام پدران بزرگوار، به ویژه پدران معظم شهیدان تبریک و تهنیت می‌گویم و برای همه ایرانیان عزیز در سایه سار آیین انسان ساز علوی، عزت، سربلندی و عاقبت بخیری مسالت دارم.

امیدوارم؛ خداوند قادر متعال، شایستگی پیروی راستین از رفتار، گفتار و کردار آن سرچشمه حقیقت و معرفت را نصیب همه ما گرداند. ان شاء الله تعالی

غلامی

بخشدار مرکزی شهرستان شهریار

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا