پیام بخشدار مرکزی شهریار به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی
پیام بخشدار مرکزی شهریار به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

غلامی بخشدار مرکزی شهریار در در پیامی ضمن گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش، شهید سلیمانی را قهرمان بین‌المللی و الگوی مبارزه و مقاومت با جبهه باطل دانست.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهریار، رضا غلامی بخشدار مرکزی شهریار به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و یاران شهیدش در پیامی یاد و خاطره سرداران مقاومت را گرامی داشت.

اوج خباثت و کینه توزی استکبار جهانی و در صدر آن‌ها آمریکایی تروریست با نظام جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت با به شهادت رساندن سردار شهید سلیمانی و یارانش نمایان شد و مردی را که سال‌ها یکی از ارکان اصلی شکست نقشه‌های استکبار در منطقه بود، مورد هدف قرار دادند.

به فرموده رهبری معظم انقلاب شهید سلیمانی نرم‌افزار مقاومت و الگوی مبارزه را در میان ملت‌های مسلمان رایج کرد و همچنین ویژگی‌هایی همچون شجاعت، روحیه مقاومت، درایت، نوع دوستی و اخلاص باعث بدل شدن او به یک قهرمان ملی و چهره بین‌المللی شده بود که به ویژه در مبارزه کشورهای منطقه مدیون او هستند.

اینجانب ضمن گرامیداشت مجدد نخستین سالگرد شهادت سردار دلها، یقین دارم که راه سلیمانی توسط دوستان و همرزمان او ادامه خواهد داشت و انشالله انتقام سخت و کوبنده در انتظار عاملان جنایت و جبهه باطل خواهد بود.

 

                                      رضا غلامی 

                               بخشدار مرکزی شهریار 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا