برگزاری اولین نشست ستاد هماهنگی انتخابات بخش مرکزی شهریار/ قانون ملاک عملکرد دست‌اندرکاران و کاندیداها باشد
برگزاری اولین نشست ستاد هماهنگی انتخابات بخش مرکزی شهریار/ قانون ملاک عملکرد دست‌اندرکاران و کاندیداها باشد

اولین نشست ستاد هماهنگی انتخابات بخش مرکزی شهرستان شهریار به ریاست غلامی بخشدار مرکزی برگزار و بر لزوم سرلوحه قرار دادن قانون به منظور برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهریار، اولین نشست ستاد هماهنگی انتخابات سال ۱۴۰۰ در بخش مرکزی شهریار به ریاست غلامی بخشدار مرکزی و با حضور دهیاران روستاها و کارشناسان بخشداری به منظور برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در محل بخشداری برگزار شد.

رضا غلامی بخشدار مرکزی شهریار در این نشست با اشاره به راهبردهای اعلامی وزارت کشور در اجرای انتخابات، گفت: اجرای دقیق قانون به عنوان میزان ارزیابی صحت و سلامت انتخابات خواهد بود و بایستی انتخاباتی پرشور در سایه قانون برگزار شود.

وی افزود: بررسی نقاط قوت و ضعف و آسیب‌شناسی انتخابات ادوار گذشته طی چند ماه آینده در دستور کار تمامی دست‌اندرکاران انتخابات در بخش مرکزی شهریار قرار خواهد داشت و آگاه سازی و اطلاع رسانی نسبت به قانون انتخابات و شرح وظایف شوراها با هدف انتخاب کاندیداهای اصلح در روستاها صورت می‌پذیرد.

بخشدار مرکزی شهریار بیان کرد: سیاست‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به منظور حفظ سلامتی مردم سرلوحه کار ستاد انتخابات خواهد بود و بایستی کمبودهای شعب اخذ روستایی شناسایی و رفع شود.

در این نشست همچنین پیرامون تشکیل هیات اجرایی، تعیین اعضای شعب اخذ رای با ترکیب افراد باتجربه و جوانان، اهتمام بر استفاده از پتانسیل بانوان در این هیات اجرایی و شعب رای‌گیری و استفاده بهینه از فضای مجازی در راستای جلب مشارکت عمومی و آموزش دست‌اندرکاران انتخابات بحث و گفتگو شد.

 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا