برگزاری نشست هفتگی بخشدار و دهیاران بخش مرکزی شهریار
برگزاری نشست هفتگی بخشدار و دهیاران بخش مرکزی شهریار

نشست هفتگی بخشدار و دهیاران بخش مرکزی شهریار به ریاست غلامی بخشدار بخش مرکزی پیرامون بررسی آخرین مسائل و مشکلات روستاها برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهریار، نشست هفتگی بخشدار و دهیاران بخش مرکزی شهریار به ریاست غلامی بخشدار بخش مرکزی در محل دهیاری دهشاد بالا برگزار شد.

در این نشست آخرین مسائل و مشکلات سطح روستاها و همچنین پیگیری اقدامات و برنامه‌های در دست اجرا در حوزه‌های خدماتی، عمرانی و اجرایی مورد بررسی قرار گرفت.

رضا غلامی بخشدار مرکزی شهریار در این جلسه با اشاره به لزوم پیگیری ویژه برای به ثمر نشستن پروژه‌های عمرانی و زیربنایی سطح روستاها گفت: با توجه به تاکیدات نماینده عالی دولت در شهرستان پیگیری مسائل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی در دستور کار قرار دارد و انشالله با همت دهیاران و شوراهای اسلامی و حضور بخشداری در کنار آن‌ها اتفاقات خوبی در ماه‌های آینده رقم خواهد خورد.

بخشدار مرکزی ضمن اشاره به محدودیت منابع و لزوم برنامه‌ریزی و مطالعه صحیح برای هزینه اعتبارات، افزود: شهرداری‌های شهریار، باغستان و صباشهر نیز بایستی توجه و همکاری بیشتری با مجموعه بخشداری و روستاها در راستای حل مسائل و عمل به تعهدات خود داشته باشند.

 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا