لزوم ایفای تعهدات مدیریت شهری صباشهر در خصوص روستای الورد/ تکمیل ۳ پروژه روستایی الورد در دستور کار قرار دارد
لزوم ایفای تعهدات مدیریت شهری صباشهر در خصوص روستای الورد/ تکمیل ۳ پروژه روستایی الورد در دستور کار قرار دارد

غلامی بخشدار مرکزی شهریار در نشست شورای اداری شهرستان ویژه صباشهر با اشاره به لزوم ایفای تعهدات شهرداری و شورای اسلامی صباشهر در خصوص روستای الورد و پرداخت اعتبارات حاصل از درآمد ۸۰ درصد حریم روستا، از اجرای ۳ پروژه در این روستا مطابق توافقنامه میان بخشداری و شهرداری صباشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهریار، رضا غلامی بخشدار بخش مرکزی شهریار در نشست شورای اداری شهرستان ویژه صباشهر با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه صباشهر، معاونین فرمانداری و مدیریت شهری صباشهر گفت: شهردار صباشهر بایستی در خصوص ایفای تعهدات خود نسبت به پرداخت اعتبارات حاصل از ۸۰ درصد درآمد حاصله از حریم روستای الورد در سال ۹۹ برای هزینه در خود روستا اقدام کند.

وی افزود: طبق موافقتنامه منعقد شده میان بخشداری مرکزی شهریار و شورای اسلامی و شهرداری صباشهر مقرر شد که شهرداری نسبت به ۳ پروژه تکمیل سالن ورزشی، تکمیل مسجد روستا و اجرای کانال فاضلاب شرقی روستای الورد اقدام کند که تاکنون پروژه سوم عملیاتی شده است.


بخشدار مرکزی بیان داشت: همچنین فرماندار محترم نیز بر ضرورت اجرای تعهدات شهرداریهای شهریار و باغستان و صباشهر در این خصوص تاکید و دستورات لازم را صادر کردند.

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا