پیام بخشدار بخش مرکزی شهریار به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج
پیام بخشدار بخش مرکزی شهریار به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج

غلامی بخشدار بخش مرکزی شهریار در پیامی ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک به تمامی بسیجیان دریادل، بسیج را یار و یاور مردم و انقلاب اسلامی از خاکریزهای دفاع مقدس تا سنگر رزمایش مواسات و مبارزه با ویروس کرونا دانست.

به گزارش روابط عمومی بخشداری بخش مرکزی شهرستان شهریار، رضا غلامی بخشدار بخش مرکزی شهریار به مناسبت هفته بسیج در پیامی این هفته را به تمامی بسیجیان انقلاب اسلامی تبریک گفت.

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم


هفته بسیج، نماد و گواه راستینی از به ثمر نشستن وحدت و یکپارچگی و همدلی در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی است و واژه "بسیج" در دایره‌المعارف انقلاب اسلامی یک فرهنگ و تفکر متعهد و مسئول نسبت به آرمانها و دستاوردهای والای انقلاب اسلامی است که نشأت گرفته از روحیه ی ایمان و ایثار توأم با تلاش انقلابی است.

بسیج در کلام رهبری معظم انقلاب مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی است که از ابتدای انقلاب با حضور در عرصه‌های دفاع مقدس و تا امروز در عرصه رزمایش مواسات و کمک مومنانه و مبارزه با ویروس منحوس کرونا نقش آفرینی خطیر و سرنوشت سازی داشته است.

اینجانب ضمن تبریک این هفته به تمامی بسیجیان انقلاب اسلامی و شهرستان شهریار، عزت و سرافرازی ملت ایران را با تاسی از فرهنگ بسیج خواستارم.

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا