پیام بخشدار مرکزی شهریار به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی
پیام بخشدار مرکزی شهریار به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی

غلامی بخشدار بخش مرکزی شهریار ضمن گرامیداشت و تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به تمامی فعالان این حوزه، همکاری و برنامه‌ریزی ادارات و دستگاه‌های دولتی را در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و رشد فرهنگی و اجتماعی را ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهریار، رضا غلامی بخشدار بخش مرکزی شهریار پیامی را به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صادر کرد.

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم

امروزه یکی از شاخص‌های رشد و توسعه فرهنگی و اجتماعی هر کشوری با میزان سرانه مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی رابطه مستقیم دارد و کشور ما نیز از قدیم الایام با داشتن دانشمندان، علما و نویسندگان متعدد همچون ستاره‌ای در آسمان این فرهنگ می‌درخشند.

رهبری معظم انقلاب طی سال‌های گذشته بارها در خصوص اهمیت کتاب و ترویج کتابخوانی در جامعه تاکید کرده‌اند و فرمودند که جای کتاب را هیچ چیزی نمی‌گیرد و باید کتاب همچون عادت وارد زندگی مردم شود.

اختصاص منابع برای توسعه فرهنگ کتابخوانی در کشور به هیچ وجه صرف هزینه نیست و بلکه برای کشور سرمایه‌گذاری مثبت برای برداشت اثرات مثبت فرهنگی و اجتماعی در بلند مدت خواهد بود.

اینجانب ضمن تبریک مجدد هفته کتاب و کتابخوانی بر همکاری میان بخشداری مرکزی شهریار و نهاد کتابخانه‌های عمومی تاکید می‌کنم.

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا