دیدار بخشدار و دهیاران بخش مرکزی شهریار با نماینده محترم مردم شهریار، قدس و ملارد
دیدار بخشدار و دهیاران بخش مرکزی شهریار با نماینده محترم مردم شهریار، قدس و ملارد

بخشدار و دهیاران بخش مرکزی شهریار با دکتر حق وردی نماینده محترم مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهریار، در جلسه ای که صبح شنبه مورخ ۲۱ تیرماه ۱۳۹۹ برگزار شد، بخشدار مرکزی و دهیاران این بخش ضمن حضور در دفتر خانه ملت شهریار و ملاقات با آقای حق وردی، برای ایشان در سنگر جدید خدمت آرزوی توفیق و سربلندی کردند.
منجیری ضمن توضیح مختصری از وضعیت عمران روستاها و پروژه های انجام شده، از نقش دهیاران در کنترل بیماری کوید ۱۹ در روستاها قدردانی کرد و از آمادگی کامل و ۲۴ ساعته دهیاران در همکاری با نماینده محترم به منظور خدمت رسانی بیشتر به مردم شریف شهریار سخن گفت.
در ادامه دهیاران بخش مرکزی نیز به بیان برخی مسائل و مشکلات مبتلابه روستاها پرداخته و برخی پیشنهادات را مطرح نمودند.
در پایان دکتر حق وردی، ضمن تشکر از حضور بخشدار محترم و دهیاران روستاها، اعلام آمادگی کرد تا طرح و پیشنهادهای موثری که منجر به وضع قوانین مناسب در جهت توسعه روستایی باشد را به کمیسیون مربوطه در مجلس شورای اسلامی ارسال نماید.
دکتر حق وردی همچنین بیان داشت که به زودی، بازدیدهای میدانی را از روستاهای این بخش برنامه ریزی خواهد نمود تا از نزدیک با مشکلات مردم روستا آشنا و برای رفع آنها اقدامات لازم صورت پذیرد.

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا