پیام تبریک بخشدار مرکزی شهرستان شهریار به مناسبت آغاز دهه کرامت، ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر
پیام تبریک بخشدار مرکزی شهرستان شهریار به مناسبت آغاز دهه کرامت، ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر

دهه کرامت تداعی کننده عزم و اراده زنان بزرگ و بانوان والامقامي می‌باشد كه یادآور تمام خوبی‌ها، ارزش ها و كمالات انسانی است.

كسى كه حضرت فاطمه معصومه(س)را زيارت كند پاداش او بهشت است . امام رضا (ع)

 

به گزارش پایگاه روابط عمومی بخش مرکزی شهریار متن این پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 آغاز دهه کرامت، که با ولادت سراسر نور و برکت دو اختر تابناک آسمان امامت و ولایت مصادف شده است، دهه مبارکی که با میلاد کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) آغاز و با ولادت مولی الموحدین پایان خواهد یافت.

دهه کرامت جلوه ساز شادمانی و جشن ملائک در زمین و آسمان است زیرا در این دهه مبارک،عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور طنین انداز خواهد شد و فرصت نابی برای تبلیغ سبک زندگی اسلامی و اهل بیت(ع) قلمداد می شود.

بي شک دختران امروز و مادران فردا كه نقش بسیار حساسی در تعیین سرنوشت فرهنگی و فکری جامعه دارند، با تاسي از اسطوره علم و عفاف حضرت فاطمه معصومه(س)، و با الگوپذیری از ایشان در زمینه تعالی معنوی، اخلاقی و علمی نسل هاي آينده گام بر مي دارند.

اینجانب میلاد فرخنده، پرنور، آیت حق،حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و خواهر گرامیش، شفیعه روز جزاء، کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر و دهه نورانی کرامت را به تمامی مسلمانان تبریک و تهنیت گفته، امیدوارم خداوند متعال توفیق معرفت اهل بیت(ع) و بهره‌مندی از شفاعت این گوهرهای زیبای هدایت و سعادت را به همه ما مسلمانان، عنایت کند. 

رضا غلامی 

بخشدار مرکزی شهرستان شهریار 

 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا