به ریاست غلامی بخشدار مرکزی شهرستان شهریار؛
به ریاست غلامی بخشدار مرکزی شهرستان شهریار؛

جلسه اعضای اصلی هیأت اجرایی انتخابات سال ۱۴۰۰ بخش مرکزی شهرستان شهریار به ریاست غلامی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بخش مرکزی شهرستان شهریار پس از انتخاب اعضای هیات اجرایی بخش مرکزی شهریار  جلسات هیات اجرایی با هدف هماهنگی بین اعضا و تعامل با هیات نظارت بر انتخابات بخش مرکزی تشکیل گردید .

غلامی با تاکید بر ضرورت برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آرای مردم افزود: انتخاب اعضای هیات اجرایی از بین معتمدان شهرستان نشان از این واقعیت دارد که تمامی مراحل برگزاری انتخابات به دست مردم است و مسوولان انتخابات فراهم کننده زیرساخت برگزاری این رویداد مهم سیاسی هستند.

بخشدار مرکزی  نیز انتخابات ۱۴۰۰را خاص دانست و اجرای  گام دوم انقلاب را دراین انتخابات امری مهم دانست و درخصوص ترغیب و استفاده از جوانان جهت مشارکت در کلیه فعالیتها که مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) میباشد مواردی مطرح نمودند. وی درخصوص موارد اجرایی و تسریع در روند امور انتخابات توضیحاتی بیان کرد و افزود ازا بتدای اجرای مراحل انتخابات در تمام بخش ها با بررسی و تبادل نظر مورد بررسی قرار گرفتند .
درپایان افراد مربوطه نیز مسایل و مشکلات حوزه مربوطه رابیان و دراین خصوص بحث و تبادل نظر شد.لازم بذکر است که هیاتاجرایی انتخابات شوراهای روستایی بحث و گفت و گفتو کردند .

در پایان رئیس ستاد انتخابات بخش مرکزی شهریار با اشاره به اینکه کلیه اموراجرایی انتخابات توسط هیأت های اجرایی انجام می پذیرد از اعضاء در خواست نمودند با همکاری یکدیگر تدابیر و تمهیدات لازم برای اجرای هرچه باشکوه تر انتخابات پیش بینی نموده و اجرا نمایند

 

اشتراک گذاری
واتساپ تلگرام ایتا